Penis Pompası ile Penis Boyunuz İstediğiniz Gibi | Ücretsiz Kargo

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Seçenekler Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Pompası Türkiye Distribütör.

Grob Mann Penis Büyütücü İşe Yarıyor Mu?

Grob Mann penis büyütücü ile ilgili gerçekten peniste büyüme sağlayıp sağlamadığını test ettik. Testlerimiz yine 3 kişilik arkadaş grubumuzu kapsamaktadır. Şahıslar 30-35 yaşında şeker hastalığı olmayan, fizyolojik olarak ereksiyon problemleri yaşamayan kişilerden oluşmaktaydı. Eğer test sonunda Grob Mann penis büyütücü krem işe yaramaz ise kesinlikle bir bahane üretemeyecekleri için sağlık problemi olmayan kişileri tercih ettik.

Grob Mann penis büyütücü kremden 3 kutu numune istedik. Kullanım talimatı ile beraber ürünler elimize ulaştı. Her zaman olduğu gibi sabah akşam kullanımı tavsiye ediliyordu. 30 gün boyunca 60 kez penise uygulanacak ve en az 3cm büyüyeceğini belirtiliyordu.
Grob Mann’ı test etmeye başladık. Anlık olarak 5 dakika gibi bir süre peniste şişkinlik olduğunu belirten denek arkadaşlar oldu ilk kullanım itibariyle. Bu durum işe yarayacağı konusunda bizi ümitlendirmişti. Oldukça pratik bir üründü 2-3 dakika masaj yoluyla penise nüfus eden krem sayesinde cinsel organın büyüyecek olması oldukça avantajlı bir durum.

Taahüt edilen erken boşalmaya son verecek ile ilgili taahüt maalesef gerçekleşmediğini test eden arkadaşlarımız bize ilettiler.

Ürünü tam bir ay boyunca talimatta yer aldığı gibi penise masaj yolu ile sabah ve akşam olmak üzere kesinlikle düzenli bir şekilde arkadaşlarımız penislerine uyguladılar. Maalesef sonuçları kalıcı olmadı. İlk sürüldüğü dakikadan itibaren 5 dakika peniste şişlik yapıp sonrasında o şişlikte kaybolmaktadır. Bu şişlik ile peniste 1-1,5cm gibi bir büyüme olmakta.

Grob Mann diğer kremlere oranla anlık büyütme konusunda daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ürün eğer işe yarayan bir sonuç verseydi pompa ile beraber satışını yapabilirdik. Ama maalesef ürün ciddi bir büyüme sağlamadığı için olumsuz olarak değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Orjinal Penis Büyütücü Nasıl Anlaşılır? başlıklı makalemizde orijinal penis büyütücü hakkında bilgiler verilmektedir.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi