Penis Pompası ile Penis Boyunuz İstediğiniz Gibi | Ücretsiz Kargo

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Seçenekler Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Pompası Türkiye Distribütör.

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları

Penis büyütme ameliyatı kısa sürede sonuç veren bir operasyondur. 30 dakikalık operasyon sonunda penisiniz hem uzatılıp hemde kalın bir hale cerrahlar tarafından getirilmektedir. 1 hafta sonrasında dikişler alınıp 1 ayda (genellikle) eski cinsel hayatınıza dönüş yapabilirsiniz. Penis büyütme ameliyatları estetik cerrahlar tarafından yapılan operasyonlardır. Sertleşme sorunu yaşamayan her erkek penis büyütme ameliyatından yararlanabilir. Operasyonların %99’u başarılı olmaktadır. Başarı oranı yüksek bu operasyonların fiyatı da biraz yüksek diyebiliriz. Devlet ve sigorta şirketleri bu tip operasyonların ücretlerini kesinlikle karşılamamaktadır. Uzamalar mevcut penis boyunuzdan 6cm’e kadar gerçekleşmektedir.

Penis büyütme operasyonlarının fiyatı operasyonun çeşidine göre değişmekte olup 2015 şartlarında 2.000$ gibi bir fiyattan başlamaktadır. Bu alanda profesör estetik cerrahlar tercih edilmelidir. (Bunun için bütçeniz uygun değilse evde penis büyütme yazımızı okuyabilirsiniz: http://www.penispompasi.web.tr/2015/04/evde-penis-buyutme-yontemleri/ )

Penis Büyütme Ameliyatında Yaş Sınırı Var mı?

Gelişim sürecini tamamlamış her erkek tercih edebilir. 20 yaşına kadar penis gelişimi devam etmektedir.

Penis Nasıl Büyüyor?

Bu alanda 2 çeşit operasyon çeşidi var. Bazı doktorlar penise yağ enjekte ederken bazı doktorlar ise gömülü penisi ortaya çıkartmaktadır. En sağlıklı olanı da gömülü penisi ortaya çıkartmaktır. Yağ enjekte edilen peniste sertleşme problemi görülebilir.

Uzman yorumunu dinlemek için alttaki videoyu izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Penis Büyütücü İğne başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Updated: 5 Mayıs 2015 — 00:15

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi