Penis Pompası ile Penis Boyunuz İstediğiniz Gibi | Ücretsiz Kargo

Penis Pompası ve Penis Büyütücü Seçenekler Hakkında Bilgi ve Satış. %100 Orjinal Müşteri Memnuniyetli Penis Pompası Türkiye Distribütör.

Penisi Etkileyen Faktörler

Penisi daha sağlıklı bir hale getirebilmek mümkün. Cinselliğin en önemli yanı erkek için penistir. İşte böyle olunca penisi negatif yönde etkileyen başlıkları tek tek ele alıp neler yapabileceklerinizi paylaşacağız.

Sigara En Büyük Düşmanınız

Dr. Lamm’ın dediği gibi “Sigara penise olan kan akışını azaltır” Kan akışının azalması penis sertleşme bozukluklarına yol açan bir eylemdir. Sigara içen erkek sıklıkla ereksiyon problemleri yaşar veya yakın zamanda yaşamaya başlayacaktır.

Her Gün Yürüyüş

Her gün en azından tempolu olarak 500 metre yolu yürüyün. Bu vücudun kan dolaşımını hızlandıracaktır. Sadece penis sağlığı içinde değil tüm beden sağlığı için de yürüyüş oldukça önemlidir. Yürüyüş minör depresyonlarda (penisin performansını düşüren durum) antidepresanlar kadar etkilidir.

Göbeğinizden Kurtulun

İdeal kilonuzun üstünde olmaya başladığınız andan itibaren yağlanma ilk olarak göbek bölgesinde başlar. Karın bölgesindeki bu yağlanma testesteronu azaltır ve cinsel performansa kötü yönde doğrudan etki eder. Ayrıca göbek penisin üstünde bir yağ tabakası oluşturduğundan daha ufak görünmesini sağlar.

Düzenli Beslenin

Yemek saatleriniz düzenli olsun. Özellikle sperm kalitesini arttırmak için haftada en az 2 kez balık yemeye özen gösterin. Omega 3 penis için önemlidir. Balık tüketimi yapamıyorsanız balık yağı hapları ile bu açığı kapatın.

Stresten Uzak Durun

Stres penisteki ereksiyon bozukluklarına sebebiyet veren bir etkendir. İş hayatı, yaşam zorlukları ve farklı problemler strese yol açabilmektedir. Bazen bunların tamamını unutun ve günde 10 dakikada olsa sizi rahatlatabilecek birşey yapın.

Bir önceki yazımız olan 2015 Yeni Penis Büyütme Yöntemleri başlıklı makalemizde penis büyütücü pompa hakkında bilgiler verilmektedir.

Penisini Büyütmek İsteyenler Bunlarıda Okudu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Penis Pompası ile Penisinizi 6cm Büyütün | Ücretsiz Kargo © 2016 penis büyütücü - penis büyütücü

Müşteri Girişi